Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

Download Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер on PC

Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер

Виховання дітей
GEO TRACK TECHNOLOGIES INC
 • Оновлено

  2020-11-13

 • Поточна версія

  2.2.71

 • Постачальник

  Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

Features of Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер on PC

Перестаньте турбуватися про надмірні витрати, використовуючи ххх на своєму мобільному телефоні, звільніться від крихітного екрану і насолоджуйтеся використанням програми на набагато більшому дисплеї. Відтепер отримуйте повний екран свого додатка за допомогою клавіатури та миші. MEmu пропонує вам усі дивовижні функції, які ви очікували: швидка установка та просте налаштування, інтуїтивно зрозумілі елементи керування, більше обмежень від акумулятора, мобільних даних та тривожних дзвінків. Новий MEmu 7 - найкращий вибір використання Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер на вашому комп’ютері. За допомогою нашого поглинання менеджер із кількома примірниками одночасно дозволяє відкрити 2 або більше рахунків. І найголовніше, наш ексклюзивний емуляційний двигун може вивільнити весь потенціал вашого ПК, зробити все гладким і приємним.

Show more

Screenshots & Video of Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

Насолоджуйтесь чудовим досвідом гри на ПК за допомогою програми MEMU App Player. Це потужний безкоштовний емулятор Android, який дозволяє вам грати в тисячі ігор Android. “Find My Kids” çocuk güvenliği ve ebeveyn kontrolü için bir aile GPS takipçi ve konum bulma uygulamasıdır.

Game Info

“Find My Kids” çocuk güvenliği ve ebeveyn kontrolü için bir aile GPS takipçi ve konum bulma uygulamasıdır. “Find my kids” uygulamasını telefonunuza ve “Chat with parents” uygulamasını çocuğunuzun telefonuna yükleyin veya bir GPS saati bağlayın.
Find my kids, ebeveynler için çocuklarınız sizinle olmadığında veya aramanızı duymadıklarında endişelenmemeniz için yardımcı olacak bir uygulamadır:
Yer belirleyici - çocuğunuzun track konum ve o gün için hareketlerini harita üzerinde görün, çocuğun tehlikeli yerleri ziyaret etmediğinden emin olun;
Etraftaki sesler - çocuğunuzun iyi olduğunu ve iyi kişiler ile beraber olduğunu bilmek için etrafında olan biteni dinleyin;
Yüksek sesli sinyal - çocuğunuz telefonu sırt çantasında bıraktığında veya sessiz moda alıp aramanızı duymadığında telefonuna yüksek sesli bir sinyal gönderin;
Uygulama kontrolü - dersi dinlemek yerine oyun oynayıp oynamadıklarını görmek için okulda hangi uygulamaları kullandığını öğrenin;
Ebeveyn kontrolü - çocuğunuzun okula zamanında gittiğini kontrol edin - okula, aktivitelere ne zaman gittikleri ve eve ne zaman döndükleri ile ilgili bildirim alın;
Pil kontrolü - çocuğunuza telefonunu zamanında şarj etmesini hatırlatın, şarj yakında biteceği zaman uygulama bir bildirim gönderecektir;
Aile sohbeti - çocuğunuz ile komik emojiler kullanarak sohbet edin;
Ebeveyn kontrolü için uygulama
“Find my kids” uygulaması sadece aile güvenliği ve ebeveyn kontrolü amaçlıdır. Uygulama gizli bir şekilde yüklenemez, kullanımı sadece çocuğun açık rızası ile uygundur. Kişisel verilerin korunması kanunlara ve GDPR ilkelerine uygun olarak saklanır.
Çocuğunuz bir akıllı telefona sahip ise:
Takipçi ve konum belirleyici olan Chat with Parents uygulamasını çocuğun telefonuna yükleyin. Bu hizmet çocuğun telefonunun GPS'ini ekonomik modda kullanır, ve bu onun diğer uygulamalardan üstün yönüdür. Uygulama çocuğun telefonundaki gps bulucu modunda çalışır. Chat with parents uygulamasında çocuğunuz sizinle iletişime geçebilir, ve tehlike durumunda acil butonuna tıklayabilir. Çocuk SOS butonuna tıkladığında telefonunuzda anında bir alarm sinyali alırsınız.
Find My Kids nasıl çalışır:
1) “Find my kids” uygulamasını telefonunuza yükleyin;
2) Hangi cihaza bağlanmak istediğinizi seçin: smartphone veya smart watch;
3) Çocuğun telefonuna “Chat with parents”ı yükleyin veya gps saatinin SIM kart numarasını girin.
Çocuğunuz bir GPS saatine sahip ise:
Yerelleştirilmiş bir arayüze ve teknik desteğe sahip güvenilir bir Find My Kids uygulamasına bağlayın. Uygulama Smart Baby Watch, Smart Age Watch, Smart Pet Tracker, Smart Tracker ve benzeri tüm cihazlar için uygundur.
Desteklenen GPS saatleri lisesi:
Yeni bir çocuk GPS saati satın almak için sabırsızlanıyorsanız, Q8, W10, Q360, DS18, G10 ve I8 gibi Smart Baby Watch modellerini denemenizi öneririz. Diğer iyi seçimler W8, Q50 ve Q80 olacaktır. Daha karmaşık bir şeyle ilgileniyorsanız, Tiroki Q8 veya OJOY A1 veya Amoto'dan bir saat arayabilirsiniz.
Teknik sorun olması durumunda, uygulama içindeki sohbet üzerinden veya support@findmykids.org adresinden e-posta göndererek bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Çocuğun cihazını bağladıktan sonra deneme süresi boyunca hizmetin tüm özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda çocuğun konumunu görebileceksiniz. Deneme süresinden sonra tüm özellikleri kullanabilmek için bir aboneliğe sahip olmanız gerekir.
Find My Kids aşağıdaki izinleri isteyecektir:
- çocuğun avatarını yüklemek için kamera ve fotoğraflara erişim
- gps saatinde telefon rehberini doldurmak için kişilere erişim
- sohbette ses mesajı göndermek için mikrofona erişim

Show more

How to Download Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер on PC

 • Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

  1. Download MEmu installer and finish the setup

 • Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

  2. Start MEmu then open Google Play on the desktop

 • Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

  3. Search Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер in Google Play

 • Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC Install

  4. Download and Install Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер

 • Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

  5. On install completion click the icon to start

 • Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC
  Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC

  6. Enjoy playing Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер on PC with MEmu

Why Use MEmu for Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер

MEmu App Player є кращим безкоштовним емулятором Android, і 50 мільйонів людей вже користуються його чудовим ігровим досвідом Android. Технологія віртуалізації MEmu дає вам змогу відтворювати тисячі ігор Android на вашому комп'ютері, навіть найбільш насичених графікою.

 • Bigger screen with better graphics; Long duration, without limitation of battery or mobile data.

 • Full Keymapping support for precise control of keyboard and mouse or gamepad.

 • Multiple game accounts or tasks on single PC at one time with Multi-Instance manager.

Ready to Play?

Similar to Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер

гарячі теми

Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC
Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC
Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC
Find My Kids: Дитячий GPS-годинник та тел. трекер PC