Dog Escape PC

Dog Escape Indir PC

Dog Escape PC

Dog Escape

  • Güncellendi

  • Mevcut Sürüm

    1.55.0

  • Sunan

    Dog Escape PC

PC'de Dog Escape özellikleri

Dog Escape oynamak için bu kadar tutkuluyken, ellerin telefonunun küçük ekranıyla sınırlı kalmamalı.Bir profesyonel gibi oyna ve klavye ve fare ile oyununun tüm kontrolü sende olsun.MEmu sana beklediğin her şeyi sunuyor.PC'de Dog Escape indir ve oyna. İstediğin kadar oyna, artık pil sınırlamaları, mobil veri ve rahatsız edici çağrılar yok.Yepyeni MEmu 9, PC'de Dog Escape oynamak için en iyi seçim. Uzmanlığımızla hazırlanan zarif ön ayar tuş eşleme sistemi Dog Escape oyununu gerçek bir PC oyununa dönüştürüyor.MEmu çoklu örnek yöneticisi, aynı cihazda 2 veya daha fazla hesap oynamayı mümkün kılıyor.Ve en önemlisi, özel emülasyon motorumuz PC'nizin tüm potansiyelini ortaya çıkarıyor, her şeyi sorunsuz hale getiriyor.

Daha fazla göster

Dog Escape PC'in ekran görüntüleri ve Video

Dog Escape’i MEmu Android Emülatör ile PC’ye indirin. Büyük ekranda oynamanın keyfini çıkarın. Hiç sevimli bir yavru köpeğin olsun istedin mi?

Oyun bilgisi

Hiç sevimli bir yavru köpeğin olsun istedin mi?

Dog Escape oyununda yeni sanal arkadaşınla tanış! Şirin mi şirin bir yavru köpeği kurtar, ona sevgiyle bak ve bu eğlenceli köpek kaçış oyununda güvende hissetmesini sağla.

Dog Escape, harika bir sanal hayvan bakımı ve sevimli köpek oyunudur!

Hayvan severler ve köpek oyunları hayranları! Kurtarabileceğin, besleyebileceğin ve birlikte oynayabileceğin tatlı köpek yavrularıyla dolu bu dünyaya hoş geldin. Her yavru köpeği eğlenceli bulmacalardan geçirerek kaçır, sonra onları sıcacık köpek barınağına götür. Köpek yavrusu oyunları ve hayvan kurtarma hikayelerini seviyorsan, bu oyun tam çocuklara ve ailelere göre!

KÖPEK KURTARMA VE KAÇIŞ

Kayıp yavruların çatılardan ve zorlu labirent yollarından geçerek kaçmasına yardım et.

Eğlenceli köpek kaçış bulmaca seviyelerindeki tuzakları alt et.

Yavru köpeğini engellerden ve eğlenceli zorluklardan geçir.

Daha çok köpek kurtar ve barınağını büyüt!

YAVRU KÖPEKLERİ BESLE VE BAKIM YAP

Sadece kurtarmak yetmez! Sevimli köpeğinin senin sevgine ihtiyacı var.

Kurtarılan yavru köpekleri besle, iyileştir ve onlarla oyunlar oyna.

Barınağının birbirinden sevimli ve komik köpeklerle dolmasını izle.

Her bir yavru köpeğe harika bir ikinci şans ver.

TOPLA, SÜSLE VE KÖPEĞİNİ GİYDİR

Yeni köpekler, yeni giysiler ve harika sürprizler seni bekliyor!

Sevimli köpek kıyafetlerini ve şirin stilleri aç.

Barınak için eşyalar, oyuncaklar ve yeni odalar topla.

Kendi sevimli köpek dünyanı kur.

BULMACALAR VE KÖPEK OYUNLARI

Dog Escape, hızlı aksiyon ile kolay ve zekice bulmacaları birleştiriyor.

Hayvan oyunları ve yavru köpek oyunları seven çocuklar için çok kolay ve eğlenceli.

Küçük görevler sayesinde oyun hiç sıkıcı olmuyor.

Öğrenmesi çok kolay, oynaması çok keyifli!

ÖDÜLLER VE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER

Sınırlı süreli etkinliklerle yeni hedefler ve ödüller kazan.

Nadir eşyalar, sevimli rozetler ve kilitler aç.

Düzenli güncellemelerle yeni köpekler keşfet.

AİLE VE ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA BİR OYUN
Dog Escape, köpek sever çocuklar ve aileler için tamamen güvenli ve ebeveyn onaylı bir oyundur! Sevimli hayvan kurtarma oyunları arayan herkes için mükemmel bir seçim.

Dog Escape'i Bugün İndir!
Yavru köpekleri kurtar, onları koru ve hak ettikleri o güzel yuvayı inşa et!

Dog Escape: Puppy Rescue Shelter Story
Step into the heartwarming world of Dog Escape! In this fun yet lovely rescue story, your mission is to rescue every lost puppy, bring them to safety, and build a cozy dog shelter they can finally call home. This isn’t just a game, it’s a puppy rescue saga built for dog lovers everywhere!!

Build & Grow Your Dog Shelter
Every rescued dog finds a new home in your puppy shelter.

Feed, heal, and take care of your rescued pups

Play meta layers that feel like a cozy dog sim

Expand your space with new zones, puppies, and items

Great for kids, families, and anyone who dreams of helping a dog find a home

If you love playing games about puppy town, furry friends, puppies, or dogs, you’ll find everything you need right here and so much more!!

Daha fazla göster

PC'de Dog Escape nasıl indirilir

  • Dog Escape PC

    1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın

  • Dog Escape PC

    2. MEmu'yu başlatın ve ana sayfada Google Play'i açın

  • Dog Escape PC

    3. Google Play'de Dog Escape arayın

  • Dog Escape PC Install

    4. Dog Escape indirin ve yükleyin

  • Dog Escape PC

    5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın

  • Dog Escape PC
    Dog Escape PC Dog Escape PC

    6. PC’de MEmu ile Dog Escape oyunun keyfini çıkarın

Dog Escape deneyiminiz için neden MEmu'yu seçmelisiniz

MEmu App Player, en iyi ücretsiz Android emülatörüdür ve 50 milyon insan zaten mükemmel Android oyun deneyimini yaşamaktadır. MEmu sanallaştırma teknolojisi, binlerce grafik oyunu hatta grafikte en yoğun olanları bile sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda oynamanızı sağlar.

  • Daha büyük ekranla daha iyi grafiklere sahip; Pil veya mobil veri sınırlaması olmaksızın uzun süre.

  • Keymapping klavye ve fare veya gamepad'in hassas kontrolü için destek verir.

  • Multi-Instance yöneticisi ile tek bir bilgisayarda aynı anda birden fazla oyun hesabı veya görev gerçekleşilebilir.

Oynamaya hazır mısınız?

Dog Escape - FAQs

  • Dog Escape PC'de nasıl oynanır?

    Play Dog Escape on PC by following steps:

    • Download MEmu, then install and launch it
    • Login to Google Play Store, install the game
    • Enjoy playing the game on PC with MEmu
  • Dog Escape oyununu PC'de çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri nelerdir?
    • Intel or AMD Processor
    • Microsoft Windows 7 and above
    • 2GB of memory
    • 5GB of free disk space
    • Hardware Virtualization Technology