PHEV Watchdog Lite PC

Download PHEV Watchdog Lite op PC

PHEV Watchdog Lite PC

PHEV Watchdog Lite

  • Bijgewerkt

  • Huidige Versie

    1.9.1.2023OCT29

  • Aangeboden door

    PHEV Watchdog Lite PC

Functies van PHEV Watchdog Lite op PC

Maak je geen zorgen meer over extra kosten bij het gebruik van PHEV Watchdog Lite op je mobiele telefoon, bevrijd jezelf van het kleine scherm en geniet van het gebruik van de app op een veel groter display. Vanaf nu, krijg een volledige schermervaring van je app met toetsenbord en muis. MEmu biedt je alle verrassende functies die je verwachtte: snelle installatie en eenvoudige configuratie, intuïtieve besturing, geen beperkingen meer van batterij, mobiele data en storende oproepen. De gloednieuwe MEmu 9 is de beste keuze voor het gebruik van PHEV Watchdog Lite op je computer. MEmu multi-instance manager maakt het mogelijk om tegelijkertijd 2 of meer accounts te openen. En het belangrijkste, onze exclusieve emulatiemotor kan het volledige potentieel van je PC benutten, waardoor alles soepel en plezierig wordt.

Meer tonen

Schermafbeeldingen & Video van PHEV Watchdog Lite PC

Geniet van een fantastische ervaring met PHEV Watchdog Lite op je pc met MEmu Play. Het is een krachtige gratis Android-emulator die je duizenden Android-apps biedt voor de desktopversie. Geniet van contact met vrienden en verbeter je werk met hogere efficiëntie! Dit is de gratis versie van de PHEV Watchdog-app.

app-info

Dit is de gratis versie van de PHEV Watchdog-app.

Probeer de gratis versie en bezoek de website om te zien welke extra functies u met deze versie zult hebben.

Deze app heeft toegang tot de autogegevens via de OBD2-interface om een ​​breed scala aan gegevens van de aandrijfbatterij, verbrandingsmotor en elektromotor te bewaken en te verwerken.
Live data wordt dan op een handige manier weergegeven op meerdere schermen van waaruit je van de ene naar de andere kunt swipen (zie de screenshots).
Verschillende statistische gegevens worden ook door de app berekend en er wordt een volledig historisch logboek bijgehouden van de ritten en de toestand van de rijaccu.

Om dat mogelijk te maken, heb je een adapter nodig die wordt aangesloten op de OBD2-poort en de communicatie tussen de app en de auto uitvoert. Veel van deze adapters vind je online voor een zeer redelijke prijs. Daarnaast wordt op dit moment Bluetooth of Wi-Fi (dat is de communicatie tussen de App en de adapter) ondersteund door de App.

Kijk op de website voor meer informatie over het OBD2-protocol en voor een volledige lijst met adapters waarvan wordt gemeld dat ze werken met de app.

De PHEV Watchdog-app werkt op elk Android-apparaat met een minimale versie van Android v4.1 (Jelly Bean) en dat beschikt over Bluetooth of Wi-Fi.

Als je de locatie van je apparaat hebt ingeschakeld (GPS), worden locatie- en hoogtegegevens toegevoegd, maar dit is niet verplicht om de app te laten werken.

Op dit moment worden de volgende PHEV modellen ondersteund door de App:

Mitsubishi Outlander PHEV (tot 2021)
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV
Hyundai Ioniq PHEV
KIA Niro PHEV
KIA Optima/Optima SW PHEV (alleen 2019 en + modellen)
KIA XCeed/XCeed SW PHEV
KIA Sorento PHEV

Meer tonen

Hoe te downloaden PHEV Watchdog Lite op PC

  • PHEV Watchdog Lite PC

    1. Download de MEmu-installatie en voltooi de setup

  • PHEV Watchdog Lite PC

    2. Start MEmu en open vervolgens Google Play op het bureaublad

  • PHEV Watchdog Lite PC

    3. Zoek PHEV Watchdog Lite in Google Play

  • PHEV Watchdog Lite PC Install

    4. Download en installeer PHEV Watchdog Lite

  • PHEV Watchdog Lite PC

    5. Klik op het icoon om te starten na het voltooien van de installatie

  • PHEV Watchdog Lite PC
    PHEV Watchdog Lite PC PHEV Watchdog Lite PC

    6. Ervaar PHEV Watchdog Lite op pc met MEmu

Waarom kiezen voor MEmu om PHEV Watchdog Lite te ervaren

MEmu Play is de beste Android-emulator, met meer dan 100 miljoen gebruikers die genieten van de superieure Android-app-ervaring. Dankzij de virtualisatietechnologie van MEmu kun je duizenden Android-apps soepel op je computer draaien, zelfs de meest veeleisende.

  • Groter scherm met betere graphics; Lange duur, zonder beperking van batterij of mobiele data.

  • Volledige Keymapping-ondersteuning voor nauwkeurige besturing van toetsenbord en muis of gamepad.

  • Meerdere game-accounts of taken op één PC tegelijk met Multi-Instance manager.

Klaar om het te gebruiken?

Actuele onderwerpen

PHEV Watchdog Lite - Veelgestelde Vragen

  • Hoe gebruik je PHEV Watchdog Lite op PC?

    Gebruik PHEV Watchdog Lite op PC door de volgende stappen te volgen:

    • Download MEmu, installeer het en start het
    • Log in op Google Play Store, installeer de app
    • Geniet van het gebruik van de app op PC met MEmu
  • Wat zijn de minimale systeemvereisten om PHEV Watchdog Lite op PC te draaien?
    • Intel of AMD Processor
    • Microsoft Windows 7 en hoger
    • 2GB geheugen
    • 5GB vrije schijfruimte
    • Hardware Virtualisatie Technologie