FORO PARALELO PC

FORO PARALELO Indir PC

FORO PARALELO PC

FORO PARALELO

  • Güncellendi

  • Mevcut Sürüm

    1.5.1

  • Sunan

    FORO PARALELO PC

PC'de FORO PARALELO özellikleri

Cep telefonunda FORO PARALELO kullanırken fazla şarjlardan endişelenme, kendini küçük ekrandan kurtar ve uygulamayı çok daha büyük bir ekranda kullanmanın tadını çıkar. Şu andan itibaren, klavye ve fare ile uygulamayı tam ekran da kullanmayı dene. MEmu, beklediğin tüm şaşırtıcı özellikleri sunar: hızlı ve kolay kurulum, sezgisel kontroller, bunun dışında pil sınırı, mobil veri ve rahatsız edici aramalar artık yok. Yepyeni MEmu 9, bilgisayarında FORO PARALELO kullanmanın en iyi seçimidir. Emilimimizle kodlanan çok örnekli yönetici, aynı anda 2 veya daha fazla hesap açmayı mümkün kılar. Ve en önemlisi, özel emülasyon motorumuz PC'nin tüm potansiyelini serbest bırakabilir, her şeyi pürüzsüz ve eğlenceli hale getirebilir.

Daha fazla göster

FORO PARALELO PC'in ekran görüntüleri ve Video

MEmu Play ile bilgisayarınızda FORO PARALELO kullanmanın mükemmel deneyimini yaşayın. Masaüstü sürümleri için binlerce Android uygulaması sunan güçlü ve ücretsiz bir Android emülatörüdür. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın ve çalışmalarınızı daha verimli bir şekilde geliştirmenin keyfini çıkarın! Huzursuz zihinler ve özgür ruhlar için genel tartışma forumu.

uygulama bilgisi

Huzursuz zihinler ve özgür ruhlar için genel tartışma forumu.Güncel olaylar, müzik, spor, bilgisayarlar, video oyunları, politika, komplolar, filmler, televizyon ve çok daha fazlası hakkında sansürsüz tartışmalar.

Daha fazla göster

PC'de FORO PARALELO nasıl indirilir

  • FORO PARALELO PC

    1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın

  • FORO PARALELO PC

    2. MEmu'yu başlatın ve ana sayfada Google Play'i açın

  • FORO PARALELO PC

    3. Google Play'de FORO PARALELO arayın

  • FORO PARALELO PC Install

    4. FORO PARALELO indirin ve yükleyin

  • FORO PARALELO PC

    5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın

  • FORO PARALELO PC
    FORO PARALELO PC FORO PARALELO PC

    6. FORO PARALELO'i PC'de için MEmu'yu kullanın

FORO PARALELO deneyiminiz için neden MEmu'yu seçmelisiniz

MEmu Play, 50 milyon kullanıcısıyla en iyi ücretsiz Android emülatörüdür ve en üst düzey Android uygulama deneyiminin keyfini çıkarır. MEmu'nun sanallaştırma teknolojisi, en zorlu uygulamalar da dahil olmak üzere binlerce uygulamayı bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalıştırmanızı sağlar.

  • Daha büyük ekranla daha iyi grafiklere sahip; Pil veya mobil veri sınırlaması olmaksızın uzun süre.

  • Keymapping klavye ve fare veya gamepad'in hassas kontrolü için destek verir.

  • Multi-Instance yöneticisi ile tek bir bilgisayarda aynı anda birden fazla oyun hesabı veya görev gerçekleşilebilir.

Kullanmaya başlamaya hazır mısınız?

sıcak konular

FORO PARALELO - FAQs

  • FORO PARALELO PC'de nasıl kullanılır?

    Use FORO PARALELO on PC by following steps:

    • Download MEmu, then install and launch it
    • Login to Google Play Store, install the app
    • Enjoy using the app on PC with MEmu
  • FORO PARALELO oyununu PC'de çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri nelerdir?
    • Intel or AMD Processor
    • Microsoft Windows 7 and above
    • 2GB of memory
    • 5GB of free disk space
    • Hardware Virtualization Technology