Idle Game 1 PC

Pobierz Idle Game 1 na PC

Idle Game 1 PC

Idle Game 1

  • Zaktualizowano

  • Aktualna wersja

    2026.5.4

  • Sprzedawca

    Idle Game 1 PC

Funkcje Idle Game 1 na PC

Przy całej swojej pasji do grania w Idle Game 1, twoje ręce nie powinny być ograniczone na małym ekranie telefonu. Graj jak zawodowiec i uzyskaj pełną kontrolę nad grą za pomocą klawiatury i myszy. MEmu oferuje ci wszystko, czego oczekujesz. Pobierz i graj Idle Game 1 na PC. Graj tak długo, jak chcesz, bez ograniczeń baterii, danych komórkowych i niepokojących połączeń. Zupełnie nowy MEmu 9 to najlepszy wybór do grania w Idle Game 1 na PC. Przygotowany dzięki naszej wiedzy, znakomity, wstępnie ustawiony system mapowania klawiszy sprawia, że Idle Game 1 jest prawdziwą grą na PC. Zakodowany naszą absorpcją, menedżer wielu instancji umożliwia granie na 2 lub więcej kontach na tym samym urządzeniu. A co najważniejsze, nasz emulator może uwolnić pełny potencjał twojego komputera, sprawić, że wszystko będzie płynne. Dbamy nie tylko o to, jak grasz, ale także o cały proces czerpania radości z grania.

Pokaż więcej

Zrzuty ekranu i wideo z Idle Game 1 PC

Ciesz się wspaniałym doświadczeniem podczas grania w Idle Game 1 na komputerze z aplikacją MEMU App Player. Jest to potężny darmowy emulator Androida pozwalający grać w tysiące gier na Androida. Gra Idle Game 1 jest przeznaczona i zaprojektowana specjalnie dla doświadczonych graczy, którzy stawiają na losowe ulepszenia.

Informacje o grze

Gra Idle Game 1 jest przeznaczona i zaprojektowana specjalnie dla doświadczonych graczy, którzy stawiają na losowe ulepszenia.

W zależności od losowego bonusu prestiżu przyznawanego w każdej rundzie, gracz powinien decydować o optymalizacji, różnych strategiach i różnych modyfikacjach, w przeciwieństwie do innych gier Idle Game.

Ta mechanika prowadzi do innej historii dla każdego gracza, ponieważ losowe wzmocnienia mogą ulepszać kolory na nieskończoną liczbę sposobów. Daj sobie czas, a docenisz, jak taktyczna może być gra prestiżowa.

Graj odpowiedzialnie i powodzenia!

Uwagi od twórcy:
* Kody prestiżowe nie są losowe, możesz wybrać kolor i rodzaj wzmocnienia.
* Kody prestiżowe to jednorazowe przedmioty, które mają pomóc Ci w grze. Więcej informacji na stronie: https://idle1.com/cheats.html
* Nie uszkadzaj ekranów, pozostawiając je włączone przez wiele godzin.
* Gracze z problemami ze wzrokiem powinni korzystać z trybu „niskiego kontrastu” podczas długich godzin gry.
* Ulepszenia prędkości zaczynają wpływać na zarobki po osiągnięciu maksymalnej szybkości kolorów.
* Zaleca się korzystanie z trybu wibracji haptycznych, jeśli lubisz grać, słuchać muzyki/podcastów.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
e-mail: info@cemgames.com
Discord: https://discord.gg/SrtMVejmyK

Polityka prywatności:
https://cemgames.com/privacy.html

Pokaż więcej

Jak pobrać Idle Game 1 na PC

  • Idle Game 1 PC

    1. Pobierz instalator MEmu i zakończ instalację

  • Idle Game 1 PC

    2. Uruchom MEmu, a następnie otwórz Google Play na pulpicie

  • Idle Game 1 PC

    3. Wyszukaj Idle Game 1 w Google Play

  • Idle Game 1 PC Install

    4. Pobierz i zainstaluj Idle Game 1

  • Idle Game 1 PC

    5. Po zakończeniu instalacji kliknij ikonę, aby rozpocząć

  • Idle Game 1 PC
    Idle Game 1 PC Idle Game 1 PC

    6. Ciesz się grą Idle Game 1 na PC z MEmu

Dlaczego warto używać MEmu do korzystania z Idle Game 1

MEmu Play to najlepszy emulator Androida, a 100 milionów ludzi już korzysta z jego i dosta doskonałe wrażenia z gier na Androida. Technologia wirtualizacji MEmu umożliwia płynne granie w tysiące gier Androida na komputerze, nawet tych najbardziej wymagających grafiki.

  • Większy ekran z lepszą grafiką; Długi czas, bez ograniczeń baterii lub danych mobilnych.

  • Pełna obsługa mapowania klawiszy dla precyzyjnego sterowania klawiaturą i myszą lub gamepadem.

  • Wiele kont gier lub zadań na jednym komputerze jednocześnie z menedżerem wielu instancji.

Gotowy do gry?

Gorące tematy

Idle Game 1 - FAQs

  • Jak grać w Idle Game 1 na PC?

    Play Idle Game 1 on PC by following steps:

    • Download MEmu, then install and launch it
    • Login to Google Play Store, install the game
    • Enjoy playing the game on PC with MEmu
  • Jakie są minimalne wymagania systemowe, aby uruchomić Idle Game 1 na PC?
    • Intel or AMD Processor
    • Microsoft Windows 7 and above
    • 2GB of memory
    • 5GB of free disk space
    • Hardware Virtualization Technology